Faustino
Hispaania veinimaja Bodegas Faustino on neljandat põlvkonda pereäri, mis omab rohkem kui 150 aastat kogemust veinimaailmas. Ühtlasi on tegu liidriga kõrge kvaliteediga veinide tootmises ning eksportimises.

Faustino

Bodegas Faustino asub Hispaanias Rioja piirkonnas Oyoni linnas, Álavas. Enam kui 150- aastase kogemuse jooksul veinimaailmas, on Faustino saavutanud väärika rahvusvahelise maine. Bodegas Faustino on neljandandat generatsiooni pereäri – tegu on liidriga kõrge kvaliteediga veinide tootmises ja eksportimises ning maailmas enim müüdava Rioja Gran Reserva veinibrändiga.

Faustino alustas Hispaanias veinide tootmist 1861. aastal. Faustino grupi loojaks on Eleuterio Martínez. Nüüdseks on Faustino grupil seitse veinimaja Hispaania parimates piirkondades. Veinitootmine toimub enamasti kvalifitseeritud Rioja piirkonnas, kus asuvad Bodegas Faustino, Bodegas Campillo ja Marqués de Vitoria veiniistandused. Veinimaja valdused on koduks rohkem kui üheksa miljonile pudelile, mis lähevad turule ainult pärast seda, kui Faustino veinieksperdid on kinnitanud, et need on sobivad.

Bodegas Faustino pöörab erilist tähelepanu keskkonna hoidmisele. Kõik veinimajad käitlevad jäätmeid väga hoolikalt ja loodust säästvalt, jäätmeid puhastatakse ning oksüdeeritakse.
Bodegas Faustino veinide eksport sai alguse 60ndatel, mil esimest korda eksporditi Austriasse. Praegu toimub eksport rohkem kui 70-sse riiki üle kogu maailma, põhiline turg on Euroopa Liit.

Tooted
Joogiekspert

Generations of nordic grapes


Muinasjutulise olemusega kokteil on inspireeritud legendaarsest vanaema karusmarjamoosi retseptist. Karusmarja tuntakse ka kui Põhjamaade viinamarja ning seetõttu on kasutatud kokteilis Cîroc viina, mille viinamarjane maitse võimendab karusmarjade unikaalset essentsi.

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE

Hennessy Berry

koostisosad

4 cl Hennessy V.S konjakit
Perrier vesi
1-2 tl suhkrut
7-8 tk vaarikaid
Purujää

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.