Ettevõttest

AS Prike on Baltikumi suurim maailma juhtivaid joogibrände esindav müügi- ja turundusettevõte, mis on tegutsenud alates 1992. aastast. Meie tugevuseks on pikaaegne kogemus erinevate kvaliteetalkoholibrändide edukas turundus- ja müügitegevuses Baltikumi turul.

Tänaseks on Prikel välja kujunenud edukas müügi-, turundus- ja distributsioonivõrgustik kõigis kolmes Balti riigis tänu tütarettevõttele Lätis, mis loodi aastal 2003, ning Leedus alates 2005. aastast. Ettevõtte edukas kasv Baltikumis ja üle 20 aasta pikkune kogemus on toonud meie meeskonda 120 andekat inimest. Meil on eraldi müügimeeskonnad suuräriklientidele, keskmise ja väiksema suurusega poekettidele ning Horeca sektorile. Tänu müügi- ja logistikaosakonnale jõuame Eestis, Lätis ja Leedus kokku üle 3500 kliendini.

Meie partnerid hindavad meie asjatundlikkust ning suutlikkust turundada edukalt maailmakuulsaid brände ning tänu aastate pikkusele tööle ja kogemusele on need ka Eesti turul saavutanud märkimisväärse positsiooni. See omakorda kinnitab fakti, et kvaliteetne toode leiab tunnustust ning saavutab tarbijate seas populaarsuse kõikjal maailmas.

Soovime tuua kvaliteetsed tooted tarbijateni, rõhutades sealjuures mõõdukat ning kultuurset tarbimist. Meile on oluline, et alati järgitaks põhimõtet „Kui jood, ära sõida!“

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.