Üldkontaktid

Eesti

Eesti

AS PRIKE
Peterburi tee 92g, 11415 Tallinn, ESTONIA

Telefon: +372 622 4900
Faks: +372 622 4901
E-post: prike@prike.ee
Reg. nr 10310368


Kliendihaldurid

Vilja Tiigiste

Kadre Kulbert

Jane Kivik

+372 622 4908
jane@prike.ee

Eve Raas

+372 622 4948
eve.raas@prike.ee


Müügiesindajad

PÄRNU, SAAREMAA, HIIUMAA

Siim Kalbus (müügiesindaja)

+372 5621 7910
siim.kalbus@prike.ee

Kristo Kasemets (HORECA müügiesindaja)

+372 5307 2697
kristo.kasemets@prike.ee

Marika Anvelt (müügiedendaja)

+372 5559 3219
marika.anvelt@prike.ee

TALLINN

Eduard Otsalainen (müügiesindaja)

+372 5344 7842
eduard@prike.ee

Diana Kägu (müügiesindaja)

+372 529 5120
diana.kagu@prike.ee

Aron Paalmann (müügiesindaja)

+372 5343 8499
aron@prike.ee

Shirley-Kristi Voolma (müügiesindaja)

+372 5309 3556
kristi@prike.ee

Õnnela Videse (HORECA müügiesindaja)

+372 5885 6365
onnela@prike.ee

Mairold Millert (HORECA müügiesindaja)

+372 5373 7880
mairold@prike.ee

Erik Mölder (HORECA müügiesindaja)

+372 5302 9160
erik.molder@prike.ee

Ketlin Tagamets (müügiedendaja)

+372 5559 3219
ketlin@prike.ee

TARTU

Kuldar Kuusk (müügiesindaja)

+372 508 2692
kuldar@prike.ee

Meeli Lidmets (müügiesindaja)

+372 529 9360
meeli@prike.ee

Triinu Kõiv (HORECA müügiesindaja)

+372 508 0548
triinu@prike.ee

Nele Annama (müügiedendaja)

+372 5330 6489
nele.annama@prike.ee

VIRUMAA

Anu Simm (müügiesindaja)

+372 526 3682
anu.simm@prike.ee

Aivar Riiet (HORECA müügiesindaja)

+372 511 6018
aivar@prike.ee

Läti

Läti

SIA PRIKE LATVIJA
Vienibas gatve 198, LV-1058 Riga, Latvia

Telefon: +371 67408671
Faks: +371 67408673
E-post: info@prike.lv

Leedu

Leedu

UAB PRIKE LIETUVA
Konstitucijos pr. 26, Vilnius, LT-08105, Lithuania
Telefon: +370 52104784
Faks: +370 52104785
E-post: info@prike.lt
Reg. nr 300090278

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.