Zacapa rumm ja Tanqueray džinn varsti saadaval ka 35cl mõõdus

Premium rumm Zacapa 23Y Solera Gran Reserva ja Tanqueray London Dry Gin tulevad novembris müügile ka 35 cl suuruses pudelis. 

Zacapa rumm pärineb aastast 1976, mil tähistati Guatemalas asuva Zacapa linna 100. asutamis-aastapäeva.

Erinevalt enamikust melassist valmistatud rummidest on Ron Zacapa loodud suhkruroo esmakordsel pressimisel, mis on tabavalt tuntud kui “suhkruroo mesi”. Nagu nimest võib järeldada on see siirupitaoline vedelik rikkaliku, magusa ja rammusa tekstuuriga, mis omakorda annab Zacapale iseloomuliku pehme maitse.

Pärast destilleerimist läbib Zacapa hämmastava teekonna vulkaaniga varjutatud madalikult kuni 2300 meetri kõrgusel asuva oru tippuni, kus jahedam niiske kliima „pilvede kohal asuvas majas“ võimaldab Zacapal omandada oma ainulaadsed omadused ja maitseprofiili.

Olemuselt hullu teadlase tüüpi Charles Tanquerayd peetakse London Dry Gini loojaks, olles üks esimesi, kes kasutas aastal 1832 leiutatud pidevdestillatsioonimeetodit.
Tanqueray maitsepaletis on neli ürti: kadakas, lagrits, koriander ja kikkaputk.

Kui Frank Sinatrat kuulsas Buena Vista klubis 1964. aastal esimest korda Tanquerayd joomas nähti, tõusid selle müüginumbrid Ameerikas aastaga kahekordseks.

Mitu aastat järjest on Tanqueray olnud maailma populaarseimates baarides trendikaim ja enimmüüdud džinnibränd.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.