Uus Tšiili veinimaja VENTISQUERO

Prike valikusse on lisandunud uus Tšiili veinimaja Ventisquero.

Tegemist on pereettevõttega, kellele kuuluvad viinamarjaistandused Tšiili viies olulisemas piirkonnas: Maipo, Colchagua, Casablanca, Leyda and Huasco. 99% veinides kasutatavatest viinamarjadest pärinevad Ventisquero enda viinamarjaistandustest, tänu sellele on veinimeistril võimalus valmistada parima kvaliteediga veine. Ventisquero veinide peaveinimeistriks on John Duval, kes on tuntust kogunud Penfold`s Grange veinimeistrina.

Prike tootevalikusse kuuluvad Ventisquero veinimajast kolm sarja:

Ventisquero Classico veinid on kergesti joodavad, hea hinna ja kvaliteedi suhtega Tšiili veinid. Veini valmistamiseks saadavad viinamarjad pärinevad kõik Ventisquero viinapuuaedadelt erinevatest Tšiili piirkondadest. Prike valikusse kuuluvad Cabernet Sauvignon, Chardonnay ja Syrah.

Ventisquero Reserva sari on pühendatud Andide mäestikule ja selle uurijatele. Reserva veinid on väärikamad, pakkudes parimat Tšiili kvaliteeti. Reserva sarjas olevad veinid on pärjatud mitmete rahvusvaheliste tunnustatud auhindadega. Prike valikusse kuuluvad Cabernet SauvignonPinot Noir, Sauvignon Blanc ja Chardonnay.

Grey on Ventisquero veinimaja Premium sari, mis on saanud oma nime Tšiili majesteetlikuma liustiku järgi. Grey veinides olevad viinamarjad pärinevad single vineyard`idelt, on käsitsi korjatud spetsiaalselt valitud ning kasvatatud veinimeistri John Duval`i ja veinimaja omaniku Filipe Tossi järelvalve all. Grey veinid on võitnud aastate jooksul ohtralt erinevaid auhindu, seejuures saanud üle 50 korra rohkem kui 90 punkti järgmistelt veini väljaannetelt – Wine Spectator, Robert Parker`s The Wine Advocate, Wine Enthusiast, Vinous ja James Suckling. Prike valikusse kuuluvad suurepärasest Grey valikust Pinot Noir, Cabernet Sauvignon ja Sauvignon Blanc.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.