UUS! Tootevalikusse on lisandunud Junimperiumi džinnid

Kadakatest sündinud, kirest vormitud

Junimperiumi lugu sai alguse armastusest kvaliteetse käsi- töödžinni vastu. Soovist luua sümbioos, mis austab sajandi- tevanust pärandit, kuid pakub samas midagi täiesti unikaalset. Selge idee ja visioon ning rohkem kui aasta kestnud väsimatud katsetused maailma parimate kadaka- marjade ja ainulaadsete maitsetaimedega aitasid muuta unistuse reaalsuseks. 2019. aasta alguses avas Junimperium Distillery oma uksed.

“Minu mõte oli luua džinn, mis väärtustaks ja tõstaks esile selle peamist komponenti – kadakamarja, säilitades oma traditsionaalse olemuse, kuid pakkudes siiski midagi uut, omanäolist ja erinevat. Olles kunstniku taustaga, meenutas see protsess mulle väga maalimist, kus puhas alkohol on lõuend ja erinevad botaanikalid, juured ja taimed justkui värvid, mida hakkad lõuendile lisama. Minu jaoks oli kõige olulisem, et lõpptulemuseks oleks pilt, mida kujutasin ette alustades. Ääretult põnev protsess.”

– Tarvo Jaansoo
Asutaja, džinni looja ja brändi saadik

 

Esimene avatud käsitöödžinnivabrik Eestis

 Junimperium Distillery asub Tallinna moodsas Telliskivi kvartalis, otse loomelinnaku südames.

Nende džinnivabrik on esimene omataoline kogu Eestis, pakkudes tuure kõigile, keda huvitab džinni ajalugu ja tootmiskunst. Hubasest baarist leiab eest aga suurepärase valiku maitsvaid kokteile, mis on valmistatud nende unikaalsetest džinnidest.

Tutvu Prike portfellis olevate Junimperium džinnidega SIIN

 

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.