UUS TOODE! Kristallkümmel köömneviin

Prike portfelli on lisandunud väga eriline uus toode Kristallkümmel Köömneviin.

Rukkiviina ja köömnete mikstuuri prooviti teha juba enne II maailmasõda kuid antud katsetused jäidki katsetusteks. Sõda nõudis oma ja retseptid ning proovipartiid jäid kadunuks. Õnneks, mitte igavesti – meil õnnestus taastada vanade käsikirjade seast retseptikatkeid ning peale pikka uurimustööd ja proovipartiisid jõuti tulemuseni, mida on uhke ka rahvale pakkuda.

Kristallkümmeli köömneviin valmistatakse rukkipiiritusest, kargest ja puhtast Põhjamaa veest ning maitsestatakse näputäie köömnetega. Lisaks on oluliseks komponendiks veel aeg, mis veedetud kadedate pilkude eest laagerdustünnis. Tulemuseks on kuldne, käsitööna valminud, 40% alkoholisisaldusega naps.

Kristallkümmel Köömneviin valmistatakse käsitööna (iga partii kogus ainult 1800 pdl) ning toode valmib kuni 4 kuud tammevaadis, seetõttu võivad iga partii värvus ja maitsenüansid varieeruda.

Signatuur – pitsist serveerituna külm Kristallkümmel Köömneviin.

Toidusoovitus – sobib ideaalselt lihtsate merandidega, näiteks kuumsuitsu lõhega.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data03/virt10380/domeenid/www.prike.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /data03/virt10380/domeenid/www.prike.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/data03/virt103...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data03/virt10380/domeenid/www.prike.ee/htdocs/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35