Uus! Rutte džinnid ja genever

Meil on hea meel teatada, et Prike tooteportfelli on lisandunud uued väga kõrge kvaliteediga džinnid ja genever Rutte brändilt.

Prike tootevalikus on kolm Rutte toodet: Old Simon Genever, Dry Gin ja Celery Gin.

Rutte’st:

Rutte toodete edu taga on seitse põlvkonda Rutte perekonnaliikmeid, kes on õpetanud oma lastele detailse täpsusega destilleerimist ning samal ajal andnud edasi kirge selle töö ja saaduse vastu. Rutte džinne ja genever’i valmistatakse ka tänapäeval samas väikeses tagatoas, kus Simon Rutte alustas erinevate eksootiliste vürtside ja puuviljade destilleerimisega. Juba varsti pärast alustamist olid tema joogid nii populaarsed, et ta muutis perekonna kohviku alkoholipoeks. Ja nii sündiski Rutte. Algusest saati ei ole just palju muudetud. Perekonna endine elutuba võtab ka tänapäeval vastu külalisi ja seda kasutatakse Rutte degusteerimistoana. Tagaosas on seinad, mis on kaetud vürtside ja taimedega, mis omakorda ümbritsevad uut kõrgtehnoloogilist vasest pada. Rutte perekond on olnud kangekaelne kui jutuks on kasv. Seda eelkõige seetõttu, et nad on suure pärandi hoidjateks ning innukus käsitöö vastu on võimalik vaid läbi intiimse tootmise. See kõik tähendab seda, et tegu on kõige väiksema tehasega Hollandis ja see tee on teadlikult valitud. Rutte džinnid ja genever on väga eksklusiivsed ning on saadaval vaid valitud riikides ja kohtades (top baarid Berliinis, Londonis, Pariisis, Singapuris, Hong Kongis, NYC’s jne).

Auhinnad:

Rutte džinnide ja genever’i maitset ning omadusi on hinnatud mitmetel võistlustel.
Hiliseimatest võitudest on 2015. aastal on WSWA (Wine & Spirits Wholesalers of America) Tasting Competition’il omistatud järgmised auhinnad:

  • Old Simon Genever – Double Gold
  • Celery Gin – Best of show
  • Celery Gin – Double Gold
  • Dry Gin – Best of Show
  • Dry Gin – Double Gold

Aastal 2016 võitsid nii Old Simon Genever kui ka Rutte Celery Gin parima džinni ja Genever’i auhinna kategoorias “Best New Spirit or Cocktail Ingredient” kategoorias maailma juhtival Annual Spirited Award võistlusel.

Rutte

Rutte pudel:

Pudeli kinnitus ja pael seisavad toote kvaliteedi eest. Kõik Rutte tooted on käsitööna valmistatud ning ainult parim kvaliteet pudeldatakse. Igal pudelil on peal unikaalne partii kood, mis rõhutab veelkord seda, et toode valmib käsitööna, väikestes kogustes.

OLD SIMON GENEVER

Genever on džinni eelkäijaks ning seda destilleeritakse kaks või enam korda, lisatakse odralinnaseid ja maisi ning lastakse valmida tammevaatides, mis teeb joogi viskisarnaseks. Valmis genever saadakse destillaatide segamisel. Simon Rutte alustas Genever’ide valmistamisega. Ka tänapäeval kasutatav retsept on just seesama, mille ta ise algselt välja mõtles.

Old Simon

 CELERY GIN

Vana maailm kohtub uue maailmaga. Mitmete põlvkondade traditsioonide ja uute retseptide tulemuseks on Celery Gin.

RUC70_64d8a562-f284-4767-87dd-2a4ffbc3fc16

DRY GIN

Dry Gin sai loodud mõttega valmistada erakordselt mahe jook, mis oleks ideaalne koostisosa džinntoonikus ja ka teistes kokteilides, mille nautimine ei ole keeruline, kuid samas kompleksne.

RUD70_7cf67912-55ba-471c-a892-73ef531b6064

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Kui jood, ära sõida!

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.