UUS! Pocket Scotch

Pocket Scotch ehk väikesed taskuviskid on mõeldud igaks ajahetkeks!
Pocket Scotch paelub enda kompaktse suuruse ja kvaliteetviskide valikuga kõiki viskigurmaane! 

 

 

 Johnnie Walker Red Label 20CL

 

JW Red Labelisse segatakse kokku üle neljakümne erineva Šotimaa eri piirkondades valmistatud linnaseviski, mida tasakaalustatakse tugevamaitseliste Highland linnaseja teraviljaviskidega.
Need kokku annavad JW Red Labelile erisuguse, talle omase iseloomuliku kanguse ja rikkalikud maitseomadused. Viskisõpradele tähendab JW Red Label erilist, ainuomase aroomi ja täiusliku maitsega šoti viskit. Kokteilisoovitus Johnnie Ginger: 4cl Johnnie Walker Red Label, 1 Fever- Tree ginger ale. Pigistada sisse 2 laimisektorit, serveerida pikas klaasis rohke jääga.

Tutvu tootega lähemalt SIIN

 

 

 

 

Johnnie Walker Black Label 20CL

 

Johnnie Walker Black Label on mitmetahuline seguviski, mille valmistamiseks kasutatakse üle neljakümne erineva viski. Värvuselt sügavalt kuldne, lõhn meenutab segu suitsust ja rosina magususest. Johnnie Walker Black Label on maailmas kõrgelt hinnatud viski, mis oma maitseomadustelt on jäänud samaks läbi aegade. Oma kategooria viskide hulgas on see toode enim müüdud.

 

Tutvu tootega lähemalt SIIN

 

 

 

 

 

 

The Singleton of Dufftown 12YO 20CL

 

Täiuslikult tasakaalustatud, loomult rikka ja pehme maitsega. Värvuselt sügav/puhas meekollane. Maitses on tunda magusaid ja krõmpsuvaid pähkleid, seejärel sujuv mahlasus. Lõhnas mustsõstart, pruuni suhkrut ja kohvi. Ühelt küljelt on pudel lame ja teiselt poolt ümardatud, tänu millele omab suurepärast ruumilahendust.

 

Tutvu tootega lähemalt SIIN

 

 

 

 

J&B Rare viski 20CL

Inspireeritud itaallasest, loodud Londonis ning destilleeritud Šotimaal. J & B on kõikidest teistest Šoti viskidest erinev just seetõttu, et on kokku segatud 42 erinevast single maltist ja teravilja viskidest. Seda ainult selleks, et kokku saada peen ning pehme maitsetekogum. Šotimaa üks ihalduväärsemaid viskisid. J&B viski on mõeldud enesekindlale inimesele, kes teab, mis on hea ning oskab vahet teha tõeliste viskide olemusel. Tarbimissoovitus: Sobib ideaalselt kokteilidesse.

 

Tutvu tootega lähemalt SIIN

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.