Uus Hennessy 250 Collector Blend eriväljaande konjak

“Hennessyl on tavaks luua oluliste hetkede tähistamiseks ja jätkusuutlikkuse märgiks erilist konjakit. Tänavu tähistab Maison Hennessy 250 aasta oskusteabe ning oivalisuse täitumist erilise juubeli konjakiseguga.” – Yann Fillioux, Hennessy peasegaja ja -maitsja

1765–2015… Taas on saabunud aeg, mil Hennessy tähistab veel üht ajaloo verstaposti – oma 250. juubelit! Alates 2010. aastast on Yann Fillioux koos maitsmiskomiteega hoolikalt valinud kõigi tema Maisonis veedetud 50 aasta jooksul valminud kõige erilisemad eaux de vie’d, et luua selle sündmuse puhul peen ning elegantne, kuid võimas segu, Hennessy 250 Collector Blend.


Hennessy-250-Collector-Blend250 VAATI, MIS SISALDAVAD 250 LIITRIT

250 Collector Blendi 250 vaati on Hennessy La Sarrazine’is paikneva aamissepatöökoja poolt traditsioonide kohaselt käsitsi spetsiaalselt valmistatud ning mahutavad tavapärase 270 asemel 250 liitrit. Vaadid, mis on valmistatud laiateralisest Limousini metsa tammest, lisavad eaux de vie’le täpselt õige koguse vanilli ja rösti, selle aroome domineerimata. Konjakid on eelnevalt parimates tingimuste vähemalt 10 aastat Charente jõe kallaste läheduses asuvates keldrites laagerdunud.

SEGU JA KARAHVIN
Hennessy 250 Collector Blend paistab silma oma heleda ning sooja merevaigu tooniga, mis tuleneb eaux de vie aeglasest laagerdusest ning järjestikustest segunemisprotsessidest. Aromaatsed noodid, mis ulatuvad taimsest vürtsikani, annavad konjakile märkimisväärse meelsuse, avaldades mõrkja apelsini, värske muskaadi, lagritsa ja kuivatatud piparmündilehtede ning ka väärtuslike vürtside, nagu safran, noote.

Ülimat maitsekogemust pakkuv 250 Collector Blend konjak on lisaks keerukatele vürtsinüanssidele ka äärmiselt elegantne. Disainer Stéphanie Balini poolt loodud karahvin näib terviklik, ajast puutumata ning selle kaasaegsed jooned moodustavad õrnasid kurve. Hennessy uus konjak ja selle märkimisväärsed omadused on erilised ning sümboolsed, kutsudes esile mälestusi Charente viinamarjaistandustest ja pimendatud keldritest. Unikaalne segu eriliseks sündmuseks.
Hennessy250HENNESSY AJALOOST

Aastal 2015 tähistab Maison Hennessy 250 aastat ning seitse põlvkonda kestnud erilist seiklust, mis ulatub viiele mandrile. Kõik sai alguse Maisoni kodust Prantsusmaal Cognaci piirkonnas, kust pärit teadmisi on pärandatud lakkamatult põlvest põlve. Hennessy võlgneb oma pikaealisuse inimestele, nii minevikus kui olevikus, kes on kindlustanud kaubamärgi edu kodumaal ning terves maailmas. Hennessy edu ja pikaealisus toetuvad Maisoni loomisest saadik alalhoitud väärtustele: ainulaadne oskusteave, truu püüdlus olla innovaatiline ja kõikumatu pühendumus loomingule, oivalisusele, pärandile ning jätkusuutlikule arengule. Tänapäeval iseloomustavad need omadused maailma tuntumaid ja prestiižikamaid konjakeid valmistava LVMH Group kontserni kroonjuveeli.

Hennessy 250 Collector Blend konjakit saabus Eestisse müügile ainult 32 pudelit, mis on saadaval Viru Keskuses asuvas Hennessy pop-up poes ja Stockmannis.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.