Uus cava Bach nüüd Prike tootevalikus

Bach
Prike vahuveinide valik on täienenud ka uue cava brändi Bach näol. Masia Bach loodi 1915. aastal vendade Pere ja Ramon Bachi poolt, kes olid oma varandusele aluse pannud edukate puuvillakaupmeestena. 1918. aastaks olid nad rajanud 95 meetri pikkuse veinikeldri ning varustanud selle 1000 prantsuse tammest valmistatud vaadiga. Esimest aastakäiku Extrisimo sarja cavadest esitleti 1929. aastal Barcelonas Expol.

1975. aastal läks Masia Bach Grupo Codorniu omandusse ning on tänapäeval tuntud oma väga kõrge kvaliteedi ning hea hinna poolest. Veiniaiad asuvad 300-400 meetri kõrgusel merepinnast, mis tagab veinidest värvi- ja aroomirikkuse ning väga hea happesuse, ühtlasi vajavad sellisel kõrgusel asuvad aiad oluliselt vähem taimekaitsevahendite kasutamist. Viinapuud on keskmiselt üle 20 aasta vanad ning seeläbi pisema tootlikkusega, mis omakorda tagab parema kontsentratsiooni.

Bach cavade valikus on Eestis saadaval neli toodet:
Extrisimo sarjas Brut Nature, Brut ja Semi-Seco ning premium toode Gran Bach Brut, mis on valmistatud vaid valitud marjadest.

Tagasi uudiskirja juurde

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.