UUED TOOTED: TULIPUNANE TALLEKE HELE JA TUME ÕLU

Prike tooteportfelli kuuluvad nüüd kaks uut laagertüüpi käsitööõlut, mis on pruulitud 2016. aastal Eestis – Tulipunane Talleke hele õlu ja Tulipunane Talleke tume õlu.
Tegemist on mõnusate seltskonnajookidega, mida tasuks kindlasti ise järele proovida!

Tulipunane Talleke hele õlu 5.2% 

Serveerimistemperatuur: 5.0-8.0C
Laagertüüpi õlu. Kellerbier. Värvus on õlekollane ja pilviselt tuhm. Aroomis on tajutavad esmalt värsked puuviljad ja kerge lillelisus. Õlu on oma loomult mahe ja kerge. Humala mõrkjus on meeldivalt sulandunud pärmi puuviljasusega. Maitse on lühike ja kerge, mis teeb sellest õllest hea kaaslase näiteks kergemate juustudega. Sobib ka kergemate pastaroogade ning pitsaga.

Tulipunane Talleke tume õlu 5.6%

Serveerimistemperatuur: 12.0-14.0C
Laagertüüpi õlu. Altbier. Värvus kohvi pruun ja pilviselt tuhm, kerge vase helgiga. Aroom elegantne ja õrn, samas on esiplaanil toffee ja kohvi noodid. Maitse on meeldivalt pehme ja täidlane, kuid linnase ilus röst, mis avaldub lõppmaitses meeldiva magususena, hoiab kogu maitse pikkuse ühtlasena. Suurepärane grillribi, grillliha, ahjuliha juurde, samuti sobib tugevamate juustudega, sügistalviste pajaroogadega või siis hoopis lõpetuseks koos šokolaadiste magustoitudega.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.