Santa Ana
Santa Anal on rohkem kui 120 aastat kogemust veiniäris, olles üks esimesi Argentiina veinimajasid. Täna on veinimajal püsiv juhtpositsioon kodumaisel turul. Lisaks on arenenud ja tugevnenud turundussuhted rohkem kui 50 riigiga üle maailma.

Santa Ana

Santa Anal on rohkem kui 120 aastat kogemust veiniäris, olles üks esimesi Argentiina veinimajasid. Santa Ana on rajatud 1891. aastal itaalia immigrandi ja veinivalmistamise pioneeri, Luis Tirasso poolt. Täna on veinimajal püsiv juhtpositsioon kodumaisel turul. Lisaks on veinid saadaval enam kui 50 riigiga üle maailma.

Santa Ana veinikelder on tõetruu peegeldus märkimisväärsest ajaloost, mida iseloomustavad väärtused, kultuur, saavutused ja mälestused lõputututest hetkedest ning inimestest. Veinimaja välimus on kombinatsioon saja-aastasest kogemustepagasist veiniäris ning modernsest stiilist ja tehnoloogiast

Praegune peaveinimeister on Rodolfo “Opi” Sadler, kelle karjäär sai alguse 80ndatel, tehes koostööd mõningate riigi parimate kasvatajatega. Opi on aastate jooksul demonstreerinud suurepäraseid oskuseid ning teab täpselt Argentiina erinevate piirkondade omadusi. Nagu kunstnikule kohane, suudab ka tema valmistada suurepäraseid erinevat tüüpi veine, alates lihtsamatest igapäevastest veinidest kuni erakordsete tippveinideni. Opi teeb parimaid võimalikke veine igast viinamarjaistandusest tulevatest marjadest, tänu väga praktilisele lähenemisele ning kirglikule pühendumisele. Omades rohkem kui 25 aastat kogemust Bodegas Santa Anas, toodab Rodolfo veine, mis on kiidetud üle terve veinimaailma.

Tooted
Joogiekspert

The One


Siirupivaba kokteil, mille eesmärgiks on pakkuda ei midagi vähemat kui tõelist meistriteost. Munavalge siidne puudutus lisab maitsele mõnusa pehmuse ning Johnny Walker Gold Laber Reserva rikastab kokteili oma eksklusiivsusega.

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE

Don Julio Margarita

koostisosad

2 osa Don Julio Blanco tekiilat
1 osa laimimahla
1 osa suhkrusiirupit

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.