Nudist kodumaised käsitöösiidrid ja –toonikud

Prike tootevalikusse on lisandunud uued naturaalsed siidrid ja esimesed Eestis valmistatud toonikud Nõmme Peenjoogivabrikult Nudist. Õunasiidrid valmivad ehtsast kodumaisest õunamahlast ning toonikud kiinapuukoore tõmmisest (mitte kiniini pulbrist), kõik tooted on madala suhkrusisaldusega ja säilitus- ning värvainetevabad.

Sortimenti kuuluvad:

Ieva – 8 kuud kääritatud kuiv õunasiider, mis valmistatud Eesti ja Läti õunasortidest;
Pablo – 6 kuud koos San Ignacios kasvatatud orgaaniliste yerba mate lehtedega laagerdunud õunasiider, mis sobib mahedama maitse eelistajatele;
Mr. Miyagi – 12 kuud laagerdunud õunasiider, mis kääritatud koos naturaalsete Hiina ingveri juurtega (ei ole kasutatud ingveripulbrit ega –kontsentraati), luues meeldivalt vürtsika järelmaitse;

Ana – naturaalne käsitöötoonik, mille magususe, happesuse  ja mõruduse tasakaal on sarnane teiste toonikutega, sisaldades aga vähem suhkrut. Sobib nii värskendavaks karastusjoogiks kui ka koos džinniga serveerimiseks.
Lord – tummisem käsitöötoonik kui Ana, sisaldades rohkem kiinapuukooretõmmist. Lord on suunatud professionaalidele või kodustele entusiastidele, kelle jaoks tavalised toonikud jäävad siiski liiga magusaks või kes segavad džinni ja toonikuga ka muid maitseid.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.