Luksusvodka bränd Belvedere ja uus James Bondi film lõid käed suurejooneliseks koostööks!

Kuivõrd James Bondi firmadringiks on läbi aastate kujunenud legendaarne vodka martini, saab Belvedere’ist ametlikult eriagendi poolt eelistatud vodka uues filmis „Spectre“, mille toob järgmise aasta novembris kinolinale Sony Pictures Entertainment.

Belvedere on antud koostööprojekti jaoks loonud kaks senisest mahukamat 1,75-liitrist limiteeritud koguses eriväljaandepudelit, mida esitleti Londonis 15. detsembril. Neist esimest, Belvedere MI6, toodetakse ainult 100 pudelit, mis on mõeldud kinkimiseks vaid väljavalitutele ning lisaks on seda võimalik soetada ka heategevusoksjonitel. Teine, eriliselt silmapaistva disainiga metalne pudel 007 Silver Saber, lööb särama sellele sisse ehitatud LED süsteemi abil ning tuleb müügile järgmisel aastal väljavalitud kohtades.

Eestis on hetkel võimalik nautida luksuslikku Belvedere Vodkat õhtul väljas aega veetes järgmistes kohtades: ööklubides Vabank ja Taboo, kus on saadaval helendavad Belvedere Sabre pudelid, Bibabo, Club Hollywood, Maasikas (Tartu), pubis Suudlevad Tudengid (Tartu), restoranides Pööbel, Kohvik Moon, Roots, Restoran Clazz, Enzo, Baila, Chicago, Telegraaf ja Villa Mary. Lisaks on Belvedere müügil Aldar, Wine Way ja Regalia kauplustes.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.