Joogiekspert soovitab: vahuvein Barton & Guestier NectaRose eriliste hetkede tähistamiseks

Pühapäeval, 8. märtsil on üks kaunis püha ehk rahvusvaheline naistepäev. Seda tasub tähistada eriliselt koos selleks ideaalselt sobiva roosa vahuveiniga – Barton & Guestier NectaRose’ga. 3.-16. märtsil on Selverites Barton & Guestier NectaRose saadaval veel eriti magusa eripakkumisena.

Naised – armsamad, emad, tütred, õed, sõbrad, kaaslased…. Taas on kätte jõudmas see päev, millal meie, mehed, anname endast kõik, et meile tähtsad naised tunneksid ennast hinnatuna ja armastatuna. Sellel päeval on naisi ootamas lilled, maitsvad magusad hõrgutised ning joogiks kindlasti ka üks meeldiv naiselik nektar – kõik selleks, et päev oleks täiuslik. Vahest valmistab just selle õige, pidupäeva väärilise ja samas ka naiseliku joogi leidmine raskusi.

Barton & Guestier NectaRose on nagu loodud selleks päevaks, sest tegemist nii välimuselt kui ka maitselt vahuveiniga, mis rõhutab õrnu tundeid ning päeva naiselikku joont. Värvilt elegantne ja samas noorusliku lõheroosa tooniga, milles on rikkalikud säravad mullid nagu pärlid. Maitselt mahedalt magus, kerge happega ja loomulikult kihisev. Muskaatviinamarja aromaatsus, segatuna mesise metsmaasikaga, annab maagilise ning meelitava järelmaitse, mis lausa kutsub seda nautima, jättes korraks kõrvale kõik teised toimetused.

Soovitan selle ilusa päeva puhul võtta oma erilisele daamile värskeid maasikaid, tema lemmikjäätist, natuke šokolaadi ja koos Barton & Guestier NectaRose’ga saate valmistada fantastilise maitseelamuse, mis sobib kokku päeva pidulikkusega. Miks mitte tähistada NectaRose’ga ka teisi päevi nii, nagu oleks parajasti naistepäev, sest mis saab olla parem kui rõõmustada kallist inimest oma sooja tähelepanuga.

Hõrgutavat naistepäeva!

Hannes Aedla, Prike joogiekspert

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.