Joogiekspert soovitab: uus jahutav seltskonnajook Zonin Prosecco ICE

ZoninProseccoICE_rollupPrike vahuveinide valikusse on lisandunud hetkel väga trendikas ICE kategooria vahuvein – Zonin Prosecco ICE Demi-Sec. Üks populaarsemaid vahuveine Eestis on vaieldamatult prosecco, mis on võitnud meie südamed oma kerge ja värske stiiliga. Fakt on ka see, et prosecco müük maailmas edestas 2013. aastal šampanja müüginumbreid.

Teine üha kasvav trend on nautida vahuveine koos jääga. Pean tõdema, et olles ise suur vahuveinide austaja, olen olnud siiani meeldivalt üllatunud, millise uue ulatuse on andnud see trend ja seda nii maitse kui ka erinevate nautimise viiside poolest. Nüüd on need kaks parimat – prosecco koos jääga – ühendatud Zonin Prosecco Ice Demi-Sec näol.

Tegemist on Glera viinamarjast ja Venetost pärit proseccoga, mille valmistamisel on saadud parim kooslus nautimiseks jääga. Siiski on minu lemmikuks lisada veel kas värskeid maasikaid või värske piparmündileheke koos laimilõiguga ja tõepoolest on raske leida sellest paremat seltskonnajooki suvisel ajal kuuma ilmaga. Mullide kihisev tekstuur toob hästi esile värskuse, mida omakorda silub kena puuviljane mesine noot. Kindlasti jälgige, et kasutate pigem suurt punaveiniklaasi ning lisage alati jää hiljem – nõnda ei tule gaas joogist välja.

Lubati ju, et suvi ei jää tulemata – tähistagem seda Zonin Prosecco Ice Demi Sec-ga. Mullilist suve jätku!

Hannes Aedla, Prike joogiekspert

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.