Joogiekspert soovitab: uus Captain Morgan White rumm sobib ideaalselt suvekokteilidesse

Palav suvi, Pärnu rand…. ja üks värskusest pakatav mojito. Kõlab hästi meie heitliku kevade ajal, eks ole? Rummi ja suve fänne rõõmustab ei keegi muu kui teile juba tuttav legendaarne kapten Henry Morgan, kes muutis oma elu seikluseks. Seiklused muutuvad veel paremaks, sest Captain Morgani valikusse on lisandunud uus rumm, mis on sobilik eesootavasse suvesse – Captain Morgan White.

See valge rumm on inspireeritud suveõhtute energiast ja lõbust ning Kariibi mere mässavatest lainetest. Captain Morgani valge rumm on loodud tänapäeva piraadile.

Captain Morgani valge rumm on valmistatud parimast Kariibi mere rummide valikust, loomult puhta ja värskete tsitruseliste nootidega, kombineeritud karamellinüansiga, millele järgnevad mahlaka rosina noodid. Mahedus saavutatakse valge tamme vaadis küpsemisega.
See rumm on eriti sobilik kasutamiseks kokteilides, mille koostisesse kuuluvad eksootilised mahlad, värsked tsitruselised ja kihisevad pikendajad. Eelkõige on Captain Morgan White loodud parima mojito valmistamiseks.

Captain Morgan White on nüüdsest saadaval suuremates kauplusekettides 70cl ja 100cl suurusena.

Ela nagu kapten ja jõudku suvi meie randadele!

Hannes Aedla, Prike joogiekspert

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.