Hennessy tähistab 250. juubelit suurejoonelise ülemaailmse näitusetuuriga ja uue eriväljaande konjakiga

Hennessy 250 Tour kätkeb endas mitmetahulist ja interaktiivset näitust, millesse on kaasatud erinevate rahvusvaheliselt tunnustatud kaasaegsete kunstnike tööd ja performance’id. Sünnipäevatuur annab 360-kraadise ülevaate Maison Hennessy konjakimaja ajaloo olulistest sündmustest ning saavutustest, sidudes selle Hennessy filosoofiaga segada omavahel erinevad kultuurid ja mõjutused. Märtsist kuni septembrini kureeritakse näitust järjest erinevates linnades: Guangzhous (Hiina), Moskvas, New Yorgis, Johannesburgis ja Pariisis.

Tuuri üheks tõmbenumbriks on kindlasti spetsiaalne ajakapsel. Nii nagu Hennessy maja säilitab oma eaux-de-vied tulevaste põlvkondade jaoks, kutsutakse selle installatsiooniga näituse külastajaid salvestama oma digitaalset sõnumit tulevikku. Ajakapslit hoitakse seejärel Hennessy ajaloolises keldris Cognacis ning avatakse uuesti 50 aasta pärast, kui Hennessy tähistab oma sünnipäeva aastal 2065.

Lisaks on sünnipäeva tähistamiseks loodud ka uus ja eksklusiivne konjak Hennessy 250 Collector Blend, mille valmistamist alustas Yann Fillioux koos Hennessy degusteerimiskomiteega juba 2011. aastal. Konjaki jaoks valiti välja 50 viimase aasta jooksul laagerdunud eaux-de-vie’d, mida hoiti kokku 250-s spetsiaalse tellimustööna käsitsi valmistatud liitristes tammevaatides. Merevaigu tooni konjak kätkeb endas elegantset, küpset ja kergelt vürtsika nüansiga maitsekooslust.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.