De Kuyper
De Kuyperi perekond alustas oma ettevõttega džinni tootmisest ja seda juba aastal 1695. Alates 1920ndatest on De Kuyper kasvanud maailma suurimaks kokteililikööride tootjaks. Tooteid müüakse rohkem kui sajas riigis üle maailma ning aastas toodetakse rohkem kui viiskümmend miljonit pudelit.

De Kuyper

De Kuyperi perekond alustas oma ettevõttega džinni tootmisest ja seda juba aastal 1695.  Aastal 1752 võttis De Kuyperite perekonna kolmas võsu Jan üle destilleerimisvabriku tollases Hollandi džinnikeskuses Schiedamis ning tema pojad ostsid juba mõnda aega hiljem veel teise vabriku Rotterdamis. Kaasmaalaste kostitamine polnud aga perekonna peamine siht ning 19. sajandil jõudsid nad oma jookidega mujalegi Euroopasse, Suurbritanniasse ning Kanadasse. Ameerikast sai kiiresti ettevõtte põhiturg ning kui seal kehtestati 1920. aastal keeluseadus, proovis De Kuyper ka alkoholivaba džinni müüa. Seda aga tulutult ning nii ei jäänud muud üle, kui hakata ehtsat jooki kõige ehedamal kombel üle ookeani smugeldama.

Ametliku tegevusena hakati aga välja mõtlema erinevaid maitselikööre. 1920ndatel tuldi esmakordselt turule kokteililikööridega ning alustades loodi ligi kakskümmend erinevat likööri, nagu näiteks Apricot Brandy, Cherry Brandy, Triple Sec, Créme de Menthe. Pärast keeluseaduse lõppu soojendas De Kuyper suhteid oma Ameerika partneritega ning kokteilide võidukäik järgnevatel aastakümnetel tõi likööridele džinni ees edumaad. Oma osa oli ka ulatuslikul reklaamistrateegial, näiteks korraldas De Kuyper maailma esimesed kokteilivalmistamise võistlused.
Alates 1920ndatest on De Kuyper kasvanud maailma suurimaks kokteililikööride tootjaks. Tooteid müüakse rohkem kui sajas riigis üle maailma ning aastas toodetakse rohkem kui viiskümmend miljonit pudelit. Lisaks kokteililikööridele toodab De Kuyper ka rahvusvaheliselt populaarseid brände nagu Peachtree ja Mandarine Napoléon.

Ettevõtte 300 aastapäeva puhul 1995. aastal omistati De Kuyperile ka tiitel Royal, mis ajast on ettevõtte ametlikuks nimeks De Kuyper Royal Distillers. Tänapäevani on tegemist pereettevõttega, mille edu näitab ülemaailmselt tuntud nimi ning selle taga olev kvaliteet!

Tooted
Joogiekspert

Cumin Buzz


India köögist inspireeritud aromaatne ja pehme olemusega tekiilakokteil, mille valmistamisel on kasutatud Eesti köömnelikööri.

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE

Bellini

koostisosad

4 cl Peachtree virsikulikööri
8 cl Zonin Prosecco Cuvee 1821 DOC

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.