De Kuyper
De Kuyperi perekond alustas oma ettevõttega džinni tootmisest ja seda juba aastal 1695. Alates 1920ndatest on De Kuyper kasvanud maailma suurimaks kokteililikööride tootjaks. Tooteid müüakse rohkem kui sajas riigis üle maailma ning aastas toodetakse rohkem kui viiskümmend miljonit pudelit.

De Kuyper

De Kuyperi perekond alustas oma ettevõttega džinni tootmisest ja seda juba aastal 1695.  Aastal 1752 võttis De Kuyperite perekonna kolmas võsu Jan üle destilleerimisvabriku tollases Hollandi džinnikeskuses Schiedamis ning tema pojad ostsid juba mõnda aega hiljem veel teise vabriku Rotterdamis. Kaasmaalaste kostitamine polnud aga perekonna peamine siht ning 19. sajandil jõudsid nad oma jookidega mujalegi Euroopasse, Suurbritanniasse ning Kanadasse. Ameerikast sai kiiresti ettevõtte põhiturg ning kui seal kehtestati 1920. aastal keeluseadus, proovis De Kuyper ka alkoholivaba džinni müüa. Seda aga tulutult ning nii ei jäänud muud üle, kui hakata ehtsat jooki kõige ehedamal kombel üle ookeani smugeldama.

Ametliku tegevusena hakati aga välja mõtlema erinevaid maitselikööre. 1920ndatel tuldi esmakordselt turule kokteililikööridega ning alustades loodi ligi kakskümmend erinevat likööri, nagu näiteks Apricot Brandy, Cherry Brandy, Triple Sec, Créme de Menthe. Pärast keeluseaduse lõppu soojendas De Kuyper suhteid oma Ameerika partneritega ning kokteilide võidukäik järgnevatel aastakümnetel tõi likööridele džinni ees edumaad. Oma osa oli ka ulatuslikul reklaamistrateegial, näiteks korraldas De Kuyper maailma esimesed kokteilivalmistamise võistlused.
Alates 1920ndatest on De Kuyper kasvanud maailma suurimaks kokteililikööride tootjaks. Tooteid müüakse rohkem kui sajas riigis üle maailma ning aastas toodetakse rohkem kui viiskümmend miljonit pudelit. Lisaks kokteililikööridele toodab De Kuyper ka rahvusvaheliselt populaarseid brände nagu Peachtree ja Mandarine Napoléon.

Ettevõtte 300 aastapäeva puhul 1995. aastal omistati De Kuyperile ka tiitel Royal, mis ajast on ettevõtte ametlikuks nimeks De Kuyper Royal Distillers. Tänapäevani on tegemist pereettevõttega, mille edu näitab ülemaailmselt tuntud nimi ning selle taga olev kvaliteet!

Tooted
Joogiekspert

The Godfather IV


Ristiisa triloogiast inspireeritud kokteil, mis sarnaneb oma olemuselt Corleone perekonnaga – mõlemad on julged, ootamatud ja ettearvamatud. 23-aastasest Zacapa rummist valmistatud kokteilil on rikkalik ja kauakestev maitse, milles on tunda vürtse ja magusust. The Godfather IV serveeritakse vanamoodsas viskiklaasis koos jääga.

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE

Don Julio Smoky Ma

koostisosad

4 cl Don Julio Blanco tekiilat
2 cl laimimahla
2 tl vaarikamoosi
4 cl Lapsang souchong teed

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.