Baileys
Maailmakuulus ja esimene kooreliköör Bailey’s Original Irish Cream mõeldi välja Iiri joogimeistrite poolt aastal 1974. Tegemist oli täiesti uut tüüpi likööriga, mille üheks komponendiks sai rõõsk koor.

Baileys

Maailmakuulus ja esimene kooreliköör Bailey’s Original Irish Cream mõeldi välja Iiri joogimeistrite poolt aastal 1974. Tegemist oli täiesti uut tüüpi likööriga, mille üheks komponendiks sai rõõsk koor.
Kõigest viis aastat hiljem müüs liköör, mis loodi just naistele, üle miljoni kasti aastas ning pani aluse täiesti uuele kategooriale. Baileyse müügiedu oli nii suur, et tuli ehitada üha suuremaid tehaseid nõudluse rahuldamiseks. Edu saladus peitub maitses, mis on pärit Iirimaa puhtast loodusest. Enam kui 90% koostisosadest on pärit just sealt, imporditakse vaid kakao ja vanilliin, mida pole võimalik kohapeal kasvatada.

Baileys Irish Cream segatakse kokku ainult firmale teadaoleval meetodil ja muidugi ka ülimalt salastatud retsepti järgi. Sensatsiooniline Bailey’s Original Irish Cream sisaldab:
• 50% värsket koort
• 20% suhkrut
• 17% alkoholi
• 13% naturaalset vanilliini, kakaod ja vett

Baileyst toodetakse tänini vaid Dublinis.  Täna, neli aastakümmet hiljem, pole müüginumbrid vähem üllatavad: 82 miljonit pudelit Baileyst müüakse igal aastal enam kui 160-s riigis maailmas, mis tähendab, et iga päev naudib minutis enam kui 2000 inimest üle maailma klaasikest Baileyst.
Üle maailma müüakse aastas ca 82 miljonit pudelit Baileyst.

Baileys Chocolat Luxe on luksuslik ahvatlus, suussulavalt hõrk segu maailma armastatuimast kooreliköörist ja maailmas enimhinnatud ehtsast Belgia šokolaadist. Selle toote maitsebuketis sulanduvad ühte Iiri viski, Madagaskari vanill, koor ja tõeline Belgia šokolaad. Joogis kasutatav koor saadakse hoolikalt valitud lehmapiimast. Šokolaad on valmistatud parima Belgia šokolaaditootja poolt ning selleks kasutatav kakao pärineb Lääne-Aafrikast. Ühes 50cl pudelis sisaldub üle 30g tõelise Belgia šokolaadi, mille kakaosisaldus on 45%.

Tooted
Joogiekspert

Cherries In the Trophy


Kirsitrofee on jook, mille juured ulatuvad kaugesse Belgia õlletootmise ajalukku. Aega, kui ristisõdades avastati uusi ja põnevaid maitseid, millega rikastati kohalikku joogikultuuri. Sellesse kokteili on segatud erinevad maailmad – mõru rabarber sümboliseerib keskaegse Euroopa karmi elu, litši eksootika idamaade troopilisi võlusid ning kvaliteetne džinn legendaarset Inglise vaimu.

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE

Apple Martini

koostisosad

4 cl Ketel One Vodkat
4 cl De Kuyper Sour Apple
4 cl õunamahla

Loe edasi VAATA KA TEISI KOKTEILE
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.