Auhinnasadu Zonini veinimajale

Zonin Amarone della Valpolicella 2016 teenis 95 punkti veinikonkursil DECANTER WORLD WINE AWARDS 2020 ja pälvis kuldmedali!

Oleme meie Zonini perekonna ikooniliste veinide hulka kuuluva veini suurepärase saavutuse üle väga rõõmsad ja uhked.

Hiljuti saabus ka teine väga oluline uudis Zonini veinimaja jaoks sellel aastal.

ZONIN ON AJAKIRJA DRINKS INTERNATIONAL 2020. AASTA MAAILMA 50 ENIMIMETLETUD VEINIKAUBAMÄRK.

Briti ajakiri Drinks International nimetas ühele Itaalia ja kogu maailma tähtsaimale veiniperekonnale kuuluva ajaloolise kaubamärgi Zonin 50 kõrgelt hinnatud rahvusvahelise veinikaubamärgi pingereas üheks 2020. aasta maailma enimimetletud veinikaubamärgiks.

Zonin paigutati kaubamärgi 200. aastapäeva eelõhtul 41. kohale pingereas, milles on nimetatud ka teisi kuulsaid Itaalia ettevõtteid, nagu Antinori, Sassicaia, Frescobaldi, Tignanello, Planeta ja Ornellaia.

Ajakiri Drinks International koostab neljakümne kaheksast eri riigist pärit enam kui 200 veiniostjast ja veinieksperdist koosneva Drinks Internationali akadeemia liikmete abil alates 2011. aastast igal aastal maailma 50 tunnustatuima veinikaubamärgi pingerea.

„Mul on praegusel ajaloo raskel ja ebakindlal hetkel suur rõõm ja au jagada seda erakordset tulemust kõigiga, kes on näinud palju vaeva ja teinud kirglikult tööd, et teha Zoninist kaubamärk, milleks see praeguseks on saanud. See on tunnustus meie aastatepikkusele tööle viinamarjaistandustes ja veinikeldrites, et luua veine, mis annaksid edasi nende kasvupiirkondade  eripärasid, kust need pärinevad“. Nii ütles Zonin1821 asepresident Francesco Zonin.

Veneto piirkonna parimaid omadusi enam kui 110 riigis edasi andva laia veinide ja vahuveinide valikuga esindatud Zonin on saanud üheks parimaks viimase 20 aasta tähtsaima veinifenomeni Prosecco kaubamärkidest, millel on juhtiv roll tähtsatel rahvusvahelistel turgudel, näiteks Kanadas Quebecis, Austraalias, Eestis, Ameerika Ühendriikides, Saksamaal ja Itaalias.

Tagasi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.