Flavorwood Smoky Gin

Alkoholisisaldus: 42.5%
Tootekirjeldus:

Inspireeritud Eesti sajanditepikkusest alkoholitootmise värvikast ajaloost, puhtast kodumaa loodusest ja vanarahva toidu suitsutamise traditsioonist.
Tihtipeale osatakse oodata suitsuseid nüansse näiteks Šoti viskidelt, mitte aga džinnilt. Enamasti tuleneb suitsusus linnaste turbasuitsu kohal kuivatamisest. Vahetevahel pole aga tegu mitte turbasuitsu, vaid puidusuitsuga. Nii on ka Flavorwood Smoky Gin puhul. Erinevaid maitsetaimi suitsutatakse erinevatel tootmisettappidel tamme- ja/või kadakasuitsuga. Just see nüanss, kerge suitsune järelmaitse, on meie džinni isikupäraks, muutes selle omanäoliseks ja unikaalseks.
Suure hoolega läbiviidud tootmisprotsessi käigus omandatud maitse- ja lõhnaomadustelt näitab Flavorwood Smoky Gin end isikupärasest, kuid samas ka harmoonilisest ja hästi balansseeritud küljest. Suitsunoodid ja kadakamarjad käivad peene vürtsikusega käsikäes. Taustalt kumavad tagasihoidlikult herbaalsed ja ka floraalsed noodid.
Aga mitte ainult džinn ise ei jaga suurt naudigut ja avastamisrõõmu, vaid ka pakend pakub rohkelt silmailu ja läbimõeldud detaile.

Teised džinnid
Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.