Volcan Cristalino tekiila

  • Laadi alla tooteleht:
    70CL

Alkoholisisaldus: 40.0%

Päritolumaa: Mehhiko

Tootekirjeldus: Añejo ja extra-añejo tekiila segu Cristalino on 100% valmistatud Jalisco madalikelt pärinevast sinisest Weberi agaavist. Añejo küpseb Glenmorangie’ viskivaatides ja extra-añejo Hennessy konjakivaatides. Tekiilasid filtreeritakse enne segamist hoolikalt merevaigutooni eemaldamiseks, ent joogi keerukas karakter säilib.

Volcán De Mi Tierra on austusavaldus Mehhiko Jalisco piirkonna madalikelt taevasse kerkivale vulkaanile, mille järgi tekiila sai ka oma nime: El Volcán de Tequila. Tequila vulkaan purskas 200 000 aastat tagasi ning vormis kogu piirkonna ümber. Vulkaani purse kattis maa rikkaliku vulkaanilise pinnasega, muutes selle täiuslikuks sinise agaavi kasvulavaks.
Maitse: Konjaki- ja viskivaatides veedetud aeg annab Cristalinole sügavad, kreemjad vanilli, karamelli ja šokolaadi noodid, terroir aga ainulaadse maitsenüansside keerukuse.

Añejo Cristalino võimas isikupära väljendub tugevates karamelli, tubaka ning tumeda šokolaadi maitsetes. Jook jätab lõpetuseks suhu siidise tunde.

Vaatamata tugevatele ja rikkalikele maitsetele üllatavalt erk ja puhas.

Teised tekiilad
Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.