Ruinart Blanc de Blancs Second Skin 75cl

  • Laadi alla tooteleht:
    75CL

Alkoholisisaldus: 12.5%

Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Champagne

Tootekirjeldus: Uus innovatiivne pakend!
Kinkekarbi asemel kasutatav keskkonnasõbralik pakend ehk Ruinart Second Skin.

100% paberist ja täielikult ümbertöödeldav ümbris* on vormitud pudelikujuliseks. See ümbris on oma eelkäijast üheksa korda kergem ning selle tootmise protsessis ei ole kasutatud lennuvedusid, mis vähendab toote süsinikujalajälge 60% võrra**. Toodet valmistatakse ainult Euroopas, ühe Ühendkuningriigi rahvuspargi servas ning vastavalt rangetele keskkonnanõuetele. Kasutatud looduslikud puidukiud pärinevad keskkonnahoidlikult majandatud metsadest ning materjali valmistamisel on kasutatud ainulaadseid oskusteadmisi.

Valget värvi tekstuurne ümbris meenutab Crayeres’d, ümbrise kuju rõhutab aga täiuslikult kaheksateistkümnendal sajandil disainitud kuulsa pudeli kumerusi. See uus, kaunis ümbris muudab kingituste tegemise kunsti tähelepanelikumaks ja elegantsemaks kui iial varem.
Viinamarjasort: 100% Chardonnay
Värvus: 100% Chardonnay viinamarjadest valmistatud kahvatu, hele, kergelt kuldne šampanja. Peened, kerged mullid tõusevad õrna pideva pärlikeena.
Aroom: Aroomis kombineeruvad värskete tsitruseliste puuviljade ning valgete puuviljade ja lillede noodid.
Maitse: Maitse on äärmiselt atraktiivne Blanc de Blancs, puhas, selge ja eristuv. Suus on maitse arenev, kõikudes värskuse ja täidluse vahel.
Toidusoovitus: Aperitiiv, Iseseisvalt nautimiseks, Mereannid, Linnuliha, Väherasvane kala

Teised šampanjad
Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.