Moet&Chandon prestige cuvee MCIII – limited edition

  • Laadi alla tooteleht:
    75CL

Alkoholisisaldus: 12.5%

Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Champagne

Tootekirjeldus: MC III väljendab kupaaži (erilise veinisegu loomise) ainulaadsust. See tugineb erinevatele küpsuse aktsentidele ja mitmekülgsetel varjunditel, mis saadakse valitud veinide laagerdamisel kolmes erinevas keskkonnas: tammevaatides, terasmahutites ja käärimissettel „autolüüsi“ mõjul.

MC III CUVEE – Multi Vintage Cuvee Prestige – see veinisegu on saadud „elementidest“ (veinidest), mida võib omaduste ja kasutatud laagerdamisviisi põhjal jagada kolme rühma.
1. RÜHM: üheaastased rahulikud veinid 50/50 Chardonnay/Pinot Noir, mis on laagerdunud terasmahutites ja eristuvad oma struktuursuse, varjundirikkuse ja puuviljase mahlakuse poolest (2003. aasta veinid).
2. RÜHM : 1–5aastased rahulikud veinid, mis on laagerdunud tammevaatides ja lisavad kupaažile elegantseid, küpsust rõhutavaid toone (2002., 2000., 1998. aasta veinid).
3. RÜHM: Grand Vintage’i šampanjad, mis on laagerdunud 5–10 aastat käärimissettel ning annavad veinisegule väärtuslikkuse ja õrna küpsuse nüansse (1999., 1998., 1993. aasta šampanjad).
Ainulaadset kupaaži käigus saadud veinisegu villitakse ja viiakse keldritesse teiseks käärimis-/laagerdumisprotsessiks, mis kestab 10 aastat.

Teised šampanjad
Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.