Mezcal 400 Conejos Joven

  • Laadi alla tooteleht:
    70CL

Alkoholisisaldus: 38.0%

Päritolumaa: Mehhiko

Tootekirjeldus: Mezcal nagu tekiilagi on valmistatud agaavest. Erinevus seisneb aga selles, millisest agaavest on nad valmistatud. Tekiilat tehakse ainult ühest agaave sortist: Blue Weber Agave. Mezcali aga valmistatakse kõikvõimalikest agaaave sortidest, s.h. ka metsikutest sortidest. Lühidalt saab öelda, et kõik tekiilad on mezcalid, aga kõik mezcalid ei ole tekiilad.
Mezcali suitsusem maitse võrreldes tekiilaga tuleneb agaave teistsugusest küpsetamismoodusest. Mezcali jaoks agaavet röstitakse ning paljude erinevate agaavede kasutamine, annab mezcali maitsele mitmekülgsust ja vürtsikust. Erinevate partiide mezcalid võivad maitseda täiesti erinevalt.

400 Conejos Joven on valmistatud ja pudeldatud Mehhiko lõunaosariigis nimega Oaxacas, millel on samanimeline pealinn ning mis on ka nn. mezcali valmistamise pealinn. Joven märgistus pudelil annab teada, et tegemist on „noore“ mezcaliga, mis ei ole laagerdunud puitvaatides.
See auhinnatud mezcal on hästi tasakaalustatud maitsega, milles on tunda veidi puidunoote, agaave magusust ning meeldivat suitsust viimistlust.
Traditsiooniliselt juuakse mezcali koos ussisoola (sal de gusano) ja apelsinilõiguga.

Retseptid

Tanqueray & Tonic

Koostisosad

4 cl Tanqueray London Dry džinni
Fever Tree Tonic Water
Laimimahl

Loe rohkem Vaata teisi kokteile

Kümmel Rhubarb

Koostisosad

4 cl Kristallkümmel köömnelikööri
3 cl De Kuyper Sour Rhubarb likööri
2 cl laimimahla

Loe rohkem Vaata teisi kokteile
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.