Hennessy V.S x Faith limited edition toode

  • Laadi alla tooteleht:
    70CL

Alkoholisisaldus: 40.0%

Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Cognac

Tootekirjeldus: Liberty Du, keda tuntakse laialdaselt Faith XLVII nime all, on mitmekülgne Lõuna-Aafrika kunstnik, kes disainis Hennessy V.S jaoks uue limiteeritud toote pudeli ja pakendi.
Tema tee kunsti juurde algas 1979. aastal Lõuna-Aafrika tänavatel noore grafitikunstnikuna Faith47 (number viitab tema vanaema numeroloogilisele teoreemile) nime all. 2006. aastal võttis Liberty ette nomaaditeekonna, mis viis teoseid looma 39 maailma riiki, 2017. aastal kolis ta aga Ameerika Ühendriikidesse, Los Angelesse.

Tema areng tänavakunstnikust mitmeid erinevaid stiile viljelevaks kunstnikuks on loonud ladusa, ent kindla silla nüüdisaegse kunsti maailma. Uuriva lähenemisviisiga kunstnik on arendanud väga mitmesuguseid erinevaid kunstiteoseid. Tema looming algab kaasahaaravatest uue meedia installatsioonidest ja käsitsi õmmeldud seinavaipadest, mis harutavad lahti väärtuse ja koha mõisted, ning lõpeb võimuhierarhiaid uurivate pronksskulptuuride, maalide ja mitmesuguste gravüüridega.

Liberty loomingut võib näha mahajäetud ehitistes ja kuulsates 20-kordsetes hoonetes, aga ka muuseumites ja galeriides ning konkreetsetesse kohtadesse kuuluvate intiimsete installatsioonidena.

Liberty lähenemises võib märgata jälgi tema enda isiklikust teekonnast, mis toovad omakorda esiplaanile palju suuremad, universaalsed sotsiaalsed ja poliitilised probleemid. Liberty leiab seda mitmesugust ainest kasutades ainulaadse rea poeetilisi toone, mis võimaldavad tal end väljendada. Esindatud on igatsus sügavama seose järele loodusega ja jumaliku naiselikkuse taassünd. Samuti esinevad tema töös inimeseks olemise ja inimkonna hälbelise ajaloo aktiivne uurimine ja küsimuse alla seadmine ning meie enda elu mõtte otsinguil.
Aroom: Aroomis domineerib tamm, millele järgneb sarapuupähkli nüanss.
Maitse: Maitse on rikkalik ja lilleline, järelmaitse marjane, tunda on ka vaniljet.

Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.