Hennessy Paradis Imperial

Alkoholisisaldus: 40.0%

Päritolumaa: Prantsusmaa
Piirkond: Cognac

Tootekirjeldus: Hennessy Paradis Imperial konjaki peenus tuleneb selle valmistamisel kokku segatud eaux-de-vie’de hoolikast laagerdamisest. Tänu säilitamisele vanades vaatides, on need eaux-de-vie’d omandanud kerge, mitte liigselt pealetükkiva tammenüansi. Esile kerkivad jasmiin, apelsiniõied ja muud õrnad lillenoodid, mida vürtsitab lilletoonide värskust tasakaalustav suitsune nüanss. Tekstuuri ülimat õrnust arvesse võttes on üllatav järelmaitse püsivus. Nii kauapüsivat järelmaitset suudavad pakkuda vaid kõige haruldasemad konjakid.

Disainer Stéphanie Balini lõi uue, kristalse korgiga suletava mitmetahulise karahvini, mille 18-karaadine kullatud etikett äratab ellu keisrikojas valitsenud kombed. Iga dekanter on kordumatu ja nummerdatud.

Paradis Impériali kinkekarbiga on kujundatud kui kaitsev laegas ning kui pjedestaal, mis rõhutab selle konjaki väärtuslikkust. karbigai, mille valmistamisel on kasutatud vaid suursuguseid materjale, saab kasutada kahes asendis: suletuna, et kaitsta konjakit valguse eest, ning avatuna ja kerge kalde all, et demonstreerida kristallkarahvini ilu. Kinkekarbi kuldne vooder peegeldab dekanteri sillerdavat sisu ja annab kogu kujundusele veelgi luksuslikuma ilme.

Joogiekspert
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.