Naudi elu nagu prantslased!

Kampaania on lõppenud!

Millist veini sa eelistad?

Registreeri end kodulehel ja võid võita veinireisi kahele Bordeaux’sse Prantsusmaale.

Barton & Guestier
veinidega naudid elu nagu
prantslased!

Prantsuse elustiili lahutamatu osa on armastus hea toidu ja seltskonna vastu. Õhtusöök on prantslaste jaoks oluline osa päevast. Kuidas nautida õhtusööki nagu prantslased? Siin on paar näpunäidet:

Kata ilus laud: kasuta oma parimaid lauanõusid, läida küünlad, pane lauale kaunistuseks värsked lilled. Tee laud kutsuvaks ning pole vahet, kas süüa pereringis või võõrustada sõpru – õhtusööki tuleb nautida.

Valmista toit ise: vali värsked komponendid ja valmista toitu tõelise armastusega. Ilusa kattega laual peab olema ka meeldiv söök. Varu aega ning kokka mõnuga!

Vali toidu kõrvale sobiv vein: Prantsuse köögi juurde sobivad kahtlemata kõige paremini Prantsuse veinid. Valiku langetamine algab valmistatavast toidust. Loe ka pudeli etiketti, kuhu on toidusoovitused peale märgitud. Lisaks veinile asetavad prantslased õhtusöögilauale ka pudeli mineraalvett.

Ole seltskondlik: Prantslaste jaoks on õhtusöögi oluliseks osaks vestlus kaaslastega, mis muudab toidukorra sotsiaalseks tegevuseks.

Mangez bien, riez souvent, aimez beaucoup – söö hästi, naera tihti ja armasta palju.

#Bartonguestier
Vaata rohkem

Kinnitage palun, et olete vähemalt 18-aastane?

“Barton & Guestier kampaania ” AMETLIKUD REEGLID

KAMPAANIA PERIOOD

1.“Barton & Guestier kampaania“ toimub 10.09.16 kuni 15.11.2016.
2.Loosimine toimub 16.11.2016.

KORRALDAJA

Barton & Guestier (edaspidi B&G) kampaania korraldajaks on AS Prike (reg. nr 10310368, aadress: Peterburi tee 92g, 11415 Tallinn, e-post prike@prike.ee, telefon : +372 622 4900 – edaspidi nimetatud kui kampaania Korraldaja, teostajaks agentuur Idea Group (edaspidi Teostaja).

AUHIND

Kampaania peaauhinnaks on reis kahele Chateau Magnol veinimõisa Prantsusmaal.
Reis sisaldab:

 • lennupileteid Bordeaux lennujaama ja transporti Chateau Magnol’i;
 • majutust Chateau Magnol’is, kaheses toas;
 • rikkalikku hommiku-, lõuna- ja õhtusööki, koos hoolikalt valitud veinidega;
 • tervise- ja pagasikindlustust;
 • veinikoolitusi (inglise keeles) ning ringkäike veinimõisas;
 • reisi kestvus kokku viis päeva.

Reis toimub 2017 aastal ning täpsed kuupäevad määrab ja kooskõlastab AS Prike.

OSALEMINE

Kampaanias tohivad osaleda ainult üle 18 aasta vanused Eesti riigi kodanikud.
Kampaanias osalemiseks peab Barton & Guestieri kampaanialehel www.prike.ee/B&G täitma ankeedi – Täita tuleb kõik väljad.

 • Andmete edastamiseks korraldajale tuleb vajutada pärast väljade täitmist nupule „Registreerin“.
 • Osalemist kinnitab osaleja e-maili aadressile tulnud automaatne teade osalemise kohta.
 • Loosis osalevad ainult e-maili aadressi sisestanud kasutajad.
 • Osalemiseks ei pea ostma alkoholi.

KUIDAS AUHINNA KÄTTE SAAB

Kampaania korraldaja võtab võitjaga peale kampaaniat emaili teel ühendust ning lepib personaalselt kokku, kuidas auhind võitjani toimetatakse. Juhul, kui auhinnavõitjaga pole olnud võimalik ühe (1) kuu jooksul peale kampaania lõppu ühendust saada kaotab auhinnavõit kehtivuse.

 • Võitja reisikaaslane peab olema reisi toimumise hetkeks vähemalt 18-aastane;
 • Võitja ning tema kaaslane peavad oskama inglise keelt algtasemel, et osaleda veinikoolitusel;
 • Võitjal ega tema kaaslasel ei tohi olla probleeme alkoholi kuritarvitamisega ja ta peab garanteerima nii enda kui ka oma kaaslase korrektse ja heaperemeheliku käitumise veinimõisa Chateau Magnol’i territooriumil.
 • Auhinna kättesaamisega seotud transpordi- vms kulutusi võitjale või tema esindajale ei hüvitata.

Juhul, kui võitja ja tema reisikaaslane ei vasta ülaltoodud tingimustele, on mängu korraldajal õigus loosida uus võitja.

LISAINFO JA MUUD TINGIMUSED

1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Korraldaja jätab endale õiguse kampaania reegleid muuta ilma etteteatamiseta.

2. Kampaanias ei või osaleda korraldajate AS PRIKE ja Idea Group töötajad.

3. Lisaküsimuste korral pöörduda infotelefonil +372 622 4900 või e-mailil prike@prike.ee

4. Kampaaniareeglite rikkumise korral on AS Prikel õigus reeglite rikkumise teel võitnud inimesele auhindu mitte väljastada. Kampaania korraldajal on õigus muuta kampaania käigus reegleid juhul, kui tuvastatakse tahtlikke reeglite rikkumisi.

5. Kampaanias osaleja poolt kampaania korraldamise tingimuste eiramise või kampaania Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, aga ka siis, kui Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada (v. a kampaania Korraldaja süü tõttu), ei vastuta kampaania Korraldaja kampaanias osalejate auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

6. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine juhul, kui on rikutud reegleid, või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe kampaanias osalejatele e-posti vahendusel.

7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult kuni 30.11.2016 kampaania Korraldajale aadressil: Peterburi tee 92g, 11415 Tallinn või e-posti aadressile info@prike.ee, märksõnaga “Barton & Guestier kampaania ”. Pretensioonide esitamise tähtajast kinnipidamise tõestuseks on postitempli kuupäev.

 • Pretensioonides peab olema toodud Osaleja ees- ja perekonnanimi, täpne aadress, telefoninumber ning võimalike puuduste ja põhjuste üksikasjalik kirjeldus.
 • Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 7 tööpäeva jooksul kättesaamise kuupäevast. Korraldaja otsusest teatatakse Osalejale e-posti teel, mis saadetakse pretensioonis märgitud aadressile 7 päeva jooksul pretensiooni läbivaatamise kuupäevast. Korraldaja otsus pretensioonide kohta on lõplik ja kohustuslik.